Nawigacja

· Historia
· Statut
· Misja i wizja
· Wczesne wspomaganie
· Strefa rodziców
· Wychowankowie
· Pracownicy
· Baza dydaktyczna

Projekt PFRON

Projekt „Niepokonani. Rehabilitacja dzieci
i młodzieży niepełnosprawnej” współfinansowany
ze środków PFRON
Warto odwiedzić
Film o nas


My na Facebooku
Pracownicy

 

Mgr Julita Krzebietke – dyrektor, oligofrenopedagog 

Mgr Edyta Treder – oligofrenopedagog

Mgr Sebastian Formela – oligofrenopedagog, hipoterapeuta

Mgr Alicja Wica – oligofrenopedagog

Mgr Aleksandra Gdaniec – oligofrenopedagog, logopeda

Mgr Anna Flisikowska – oligofrenopedagog, surdotyflopedagog

Mgr Marzena Marciniak – oligofrenopedagog

Mgr Agnieszka Wenta – oligofrenopedagog, surdotyflopedagog

Mgr Agnieszka Beyer – oligofrenopedagog

Mgr Renata Radomska - oligofrenopedagog

Mgr Joanna Józefowicz-Chuk – psycholog

Mgr Michał Grzenkowicz – psycholog

Mgr Magdalena Orlikowska - psycholog

Mgr Aneta Drężek – logopeda

Mgr Agata Tarasiuk – logopeda

Mgr Anna Bendzmer - logopeda

Mgr Agnieszka Grzenkowicz - logopeda, dogoterapeuta

Mgr Dominika Formela – nauczyciel muzyki

Beata Krawiec – pielęgniarka

Mgr Joanna Bayer – fizjoterapeuta

Krystyna Zarach – fizjoterapeuta

Mgr Ariel Supernak – fizjoterapeuta

Mgr Julita Stencel – fizjoterapeuta

Mgr Tomasz Skierka – fizjoterapeuta

Dorota Król-Deik - fizjoterapeuta

Paula Cyra - fizjoterapeuta

ks. Marek Wera - katecheta

Mgr Marzanna Breza – katecheta

Mgr Katarzyna Leszczyńska – oligofrenopedagog

Mgr Anna Grzenkowicz – oligofrenopedagog

Mgr Magdalena Koszałka - oligofrenopedagog

Mgr Klaudia Skrzyńska - Szczechowicz - oligofrenopedagog

Mgr Martyna Wenta - oligofrenopedagog

 Łukasz Piekarski - oligofrenopedagog

Ewelina Kleina - oligofrenopedagog

Mgr Zbigniew Szreder - instruktor warsztatów teatralnych

Wiesława Wenta - referent ds. administracyjnych

Mgr inż. Karol Mejna - specjalista ds. administracyjno-gospodarczych 

Wioleta Deik - sekretarka

Wioletta Gilmajster – pomoc nauczyciela

Iwona Kwidzińska - pomoc nauczyciela, hipoterapeuta

Mgr Justyna Koszałka - pomoc nauczyciela

Alicja Markowska - pomoc nauczyciela

Ewelina Mielewczyk - pomoc nauczyciela

Małgorzata Trepczyk - pomoc nauczyciela

Natalia Woźniak - pomoc nauczyciela

Paulina Ulenberg - pomoc nauczyciela

Bożena Kwidzińska - pomoc nauczyciela

Emilia Lemke - pomoc nauczyciela

Mgr Justyna Okrój - pomoc nauczyciela

Renata Mielewczyk – pracownik obsługi

Emilia Labuda - pomoc kuchenna

Arkadiusz Ludwikowski - kierowca

Wojciech Okuniewski – kierowca

Wojciech Czaplewski – kierowca

Edmund Klawikowski – kierowca

Kazimierz Pawelczyk - kierowca 

Marian Woźniak - palacz