Nawigacja

· Historia
· Statut
· Misja i wizja
· Wczesne wspomaganie
· Strefa rodziców
· Wychowankowie
· Pracownicy
· Baza dydaktyczna

Projekt PFRON

Projekt „Niepokonani. Rehabilitacja dzieci
i młodzieży niepełnosprawnej” współfinansowany
ze środków PFRON
Warto odwiedzić
Film o nas


My na Facebooku
Święto Jabłka

 Obrazy newsów: kal.jpg

       W czwartek grupa IV  i grupa IX wybrały się do Gimnazjum w Kamienicy Królewskiej. Nauczyciele i uczniowie przygotowali dla nas niezwykłe zajęcia pt. „Święto Jabłka”. Odbyły się warsztaty pieczenia ciastek z musem jabłkowym, robienia soku z jabłek, dekoracji słoików z dżemem jabłkowym oraz malowania płotu do ogrodzenia jabłoni, którą później wspólnie zasadziliśmy. Na koniec zostaliśmy zaproszeni na słodki poczęstunek.

Dzień Matki i Ojca

Obrazy newsów: matka18.jpg

       W dniu 23.05 w naszym ośrodku obchodziliśmy Dzień Matki i Ojca. Uroczystość wzorem lat ubiegłych rozpoczęła się Mszą Świętą prowadzoną przez księdza proboszcza Marka Werę. Wspólna modlitwa w intencji rodziców wprowadziła nas w świąteczny nastrój. Po tej części rozpoczęły się występy wychowanków. Długie próby przyniosły efekt i uczniowie pięknie zaprezentowali swoje umiejętności taneczne i aktorskie. Udało się nam nawet doprowadzić niektórych do łez. Gdy część artystyczna dobiegła końca rodzice wraz ze swoimi dziećmi udali się do sal na słodki poczęstunek. Ten dzień był pełen atrakcji i niespodzianek dlatego wierzymy, że na długo pozostanie w sercach naszych kochanych rodziców. 

Gospodarstwo Agroturystyczne "Fiord"

Obrazy newsów: fil.jpg

       Spotkania z przyrodą wyrabiają w człowieku wrażliwość na piękno, pozwalają zrozumieć i docenić harmonię panującą w środowisku, uczą szacunku i respektu dla otaczającego świata … wystarczy tylko otworzyć oczy, aby tego doświadczyć. Za naukę wrażliwości dziękujemy panu Adamowi Socha z Łapalic, który prowadzi gospodarstwo agroturystyczne „Fiord”. Polecamy każdemu to magiczne miejsce.