Nawigacja
· Strona główna

· Historia
· Statut
· Misja i wizja
· Wczesne wspomaganie
· Wychowankowie
· Pracownicy
· Baza dydaktyczna

· Galeria zdjęć
· Pliki do pobrania
· Linki
· Kontakt
· Szukaj
Projekt PFRON

Projekt „Niepokonani. Rehabilitacja dzieci
i młodzieży niepełnosprawnej” współfinansowany
ze środków PFRON
Warto odwiedzić
Film o nas


My na Facebooku
Dzień Edukacji Narodowej 2017

Obrazy newsów: dzienbabci2014.jpg

    Dzień Edukacji Narodowej w Ośrodku Rewalidacyjno – Wychowawczym całe grono pedagogiczne obchodziło na sportowo. Po wylosowaniu kolorowych karteczek, każdy został przydzielony do wylosowanej konkurencji np. wyścig taczek, kopanie butelki między pachołkami, rzut jajkiem na odległość, przelewanie wody z wiaderka do szklanki. Uśmiech gościł na wszystkich twarzach. Za udział w konkurencjach wychowankowie wręczyli wszystkim uczestnikom upominek – filiżankę.

Spotkanie z saperami

Obrazy newsów: saperzy2017.jpg

      W minionym tygodniu do naszego Ośrodka zawitali wyjątkowi goście. Odwiedzili nas żołnierze- sparzy z I  Lęborskiego Batalionu Zmechanizowanego. Ośmioosobowej grupie patrolu rozminowania dowodzi  st. chor. szt. p. Marek Ozimek, który wprowadził nas w ten niezwykle ciekawy świat. Pan Marek opowiedział kim jest saper i czym się zajmuje, następnie zaprezentował nam sprzęt jakim dysponują. Mogliśmy dotknąć absolutnie wszystkiego, przymierzyć hełmy i maski, sprawdzić jak ciężka jest kamizelka sapera i jego kombinezon. Sprawdzaliśmy wykrywaczem metalu czy aby pod ziemią na terenie Rancza nie został ukryty jakiś skarb- niestety niczego nie znaleźliśmy.. ;) Największą frajdę sprawiło nam przetestowanie militarnych wozów- syreny, światła  i ogrom guzików w ich wnętrzu. Bardzo dziękujemy za wizytę i życzymy samych spokojnych akcji.

Dzień Pieczonego Ziemniaka

Obrazy newsów: dzie_babci_2013.jpg

      Grupa IX uczestniczyła w Święcie Pieczonego Ziemniaka, zorganizowanego przez Zespół Szkół w Kamienicy Królewskiej. Uroczystość odbyła się na leśnym stadionie tej miejscowości. Braliśmy udział udział w zabawie plastycznej, naszym zadaniem było wykonanie portretu Pani Ziemniak. Zostaliśmy poczęstowani ziemniaczanymi przysmakami: frytkami i placuszkami... Pychota :). Na zakończenie mieliśmy okazje popłynąć żaglówką po jeziorze, była to niesamowita przygoda. Dzień był pełen wrażeń... Jeszcze raz bardzo dziękujemy Zespołowi Szkół w Kamienicy Królewskiej za zaproszenie.