Nawigacja

· Historia
· Statut
· Misja i wizja
· Wczesne wspomaganie
· Strefa rodziców
· Wychowankowie
· Pracownicy
· Baza dydaktyczna

Projekt PFRON

Projekt „Niepokonani. Rehabilitacja dzieci
i młodzieży niepełnosprawnej” współfinansowany
ze środków PFRON
Warto odwiedzić
Film o nas


My na Facebooku
Warsztaty florystyczne

Obrazy newsów: warsztatyregionalne.jpg

      Podczas warsztatów florystycznych mieliśmy ogromną przyjemność tworzenia własnych kompozycji kwiatowych. Szeroka gama kolorystyczna, pięknie pachnących kwiatków, pobudzała wyobraźnię i poprawiała humory. Przy zbliżającej się wielkimi krokami wiośnie, lekcje układania kwiatów na pewno zostaną wykorzystane przez nas nie jeden raz :)  

Warsztaty interaktywne

Obrazy newsów: interaktywne18.jpg

     Ostatnio mieliśmy przyjemnoiść uczestniczenia w warsztatach interaktywnych, na których zobaczyliśmy prawdziwe górskie kryształy. Po prezentacji wykonaliśmy parę eksperymentów chemicznych, po których otrzymaliśmy kinetyczny piasek i kryształowe drzewka. Było suuuper :) czekamy na następne spotkanie z EDUFUN. 

Lekcja otwarta w grupie pana Sebastiana

Obrazy newsów: lekcjaranczo2017.jpg

       W grupie VI odbyły się wczoraj zajęcia otwarte. Dzieci razem ze swoimi mamami poszły na wyjątkowy spacer- poznawały różne faktury na ścieżce sensorycznej. Była też niezwykle głośna zabawa na folii bąbelkowej. Kolejną częścią zajęć był blok plastyczny – malowanie folią bąbelkową i na rozciągniętej folii. Na koniec powstały wyjątkowe obrazy z stemplowane dłońmi. Było wesoło, artystycznie i kolorowo. Dziękujemy mamom za liczny udział w zajęciach.